Praca dla Opiekunek Seniorów w Niemczech i Polsce
Praca dla Opiekunek Seniorów
w Niemczech i Polsce

Bezstresowa rozmowa rekrutacyjna

Bezstresowa rozmowa rekrutacyjna.

Poznajmy się bliżej 🙂 Zależy nam, by proces rekrutacji przebiegał w miłej i bezstresowej atmosferze, dlatego wprowadziliśmy możliwość rozmowy video przez aplikację Whatsapp. Bez obaw! To my się z Tobą kontaktujemy, przekazując wcześniej wszystkie niezbędne instrukcje.

Wystarczy zgłosić swoją kandydaturę pod nr tel + 48 32 706 12 10 lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie www.bonviro.pl

Pamiętaj, że rozmowa z rekruterem, to czas na wzajemne poznanie się, swoich warunków i możliwości. Każda ze stron czegoś poszukuje – Ty pracy, firma – pracownika, celem jest sprawdzenie czy spełniacie swoje oczekiwania. Rozmowa video pozwala zobaczyć z kim rozmawiamy, co wzmacnia zaufanie i ułatwia przekaz informacji. Jest dużo swobodniejsza i na pewno obniża poziom stresu, który zwykle towarzyszy takim procedurom. Po drugiej stronie też jest człowiek! 🙂 Dokładamy wszelkich starań, by nasi Kandydaci czuli się komfortowo.

Potraktuj rozmowę jako możliwość zaprezentowania swojej osoby, ale też weryfikacji, czy wybrane stanowisko na pewno Ci odpowiada. Podstawowe informacje jakich należy udzielić, to czy posiadasz doświadczenie w opiece nad osobą starszą oraz jaki jest poziom znajomości języka niemieckiego. Ważne jest również to, aby określić dyspozycyjność, czyli kiedy i na jak długo planujesz wyjechać do pracy. Podczas rekrutacji należy podać jakie masz preferencje dotyczące oferty oraz na jakich warunkach na zleceniu najbardziej Ci zależy. Przykładowo: czy masz preferowaną płeć Podopiecznego, rejon do którego chcesz wyjechać, czy posiadasz prawo jazdy itp. Wszystkie te informacje są bardzo istotne i dotyczą zarówno Opiekunki jak i Podopiecznego, ponieważ pozwalają dopasować jak najlepszą ofertę.

Po tym etapie i przedstawieniu wybranych ofert  – można poznać warunki współpracy dotyczące konkretnej propozycji. Wynagrodzenie jest adekwatne do doświadczenia, znajomości języka niemieckiego oraz zgodne z opisanymi preferencjami dotyczącymi wyjazdu do pracy w Niemczech.

Pracownicy agencji przykładają dużą wagę do tego by Kandydaci przed wyjazdem byli jak najlepiej przygotowani do podjęcia pracy jako Opiekun osób starszych. Jeśli zostaną spełnione podstawowe wymagania umożliwiające wyjazd do Niemiec na to stanowisko, konsultanci udzielą wszystkich informacji dotyczących: podpisania umowy, ubezpieczenia, organizacji przejazdu.

Najczęściej osoby chętne do pracy mogą wyjechać do Niemiec już po kilku dniach od pierwszego kontaktu, ale tak naprawdę wszystko zależy od Opiekuna i od tego na kiedy określił swoją gotowość do wyjazdu na ofertę pracy oraz w jakim czasie dostarczy on dokumenty niezbędne do załatwienia wszystkich formalności przed wyjazdem.

Służymy pomocą na każdym etapie rekrutacji oraz w trakcie pobytu na wybranej ofercie 🙂

Dodatkowo:

✅ Pomagamy Ci załatwić wszystkie formalności,

✅ Otrzymujesz zwrot kosztów podróży,

✅ Otrzymujesz darmowe zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu u Podopiecznego,

✅ Otrzymujesz +100€ NETTO PREMII za każde polecenie Opiekunki, która przepracuje min. 30 dni,

✅ Zatrudniamy także Opiekunki bez znajomości j. niemieckiego, posiadające doświadczenie w opiece.

 

Sprawdź aktualne oferty pracy w opiece w Niemczech: Oferty pracy

Odwiedź nas na Facebooku: Bonviro

Zgoda - przetwarzanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych 

w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym przez Bonviro sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 

ul. Krucza 16/22 w celu rekrutacji, umieszczenia moich danych w bazie kandydatów i kontaktowania się ze mną w sprawie ofert pracy.