Praca dla Opiekunek Seniorów w Niemczech i Polsce
Praca dla Opiekunek Seniorów
w Niemczech i Polsce

Dlaczego warto wystawić opinię o firmie?

Dlaczego warto wystawić opinię o firmie?

Wystawiając opinię, budujesz wiarygodność marki. Dostarczysz innym kandydatom cennych informacji dotyczących jakości obsługi oraz warunków współpracy. Wzajemna wymiana doświadczeń wśród Opiekunek/ów przyczyni się do możliwości dokonania świadomego wyboru agencji pracy. Według statystyk na decyzję najczęściej wpływa ocena oraz recenzje klientów, którzy mieli okazję przetestować usługę czy produkt. Dlatego warto polecać sprawdzone miejsca. W sieci mamy kilka możliwości – media społecznościowe np. Facebook, oficjalna strona www, wizytówka Google Maps.

Gwiazdki, czy opinie to przede wszystkim forma podziękowania, ale także sposób na przedstawienie swoich uwag, które mogą przyczynić się do usprawnienia współpracy w przyszłości. Firmy zawsze to doceniają, odwdzięczając się np. bonusami przy dalszej współpracy. W Bonviro za rekomendację oferujemy specjalne premie. Za polecenie Opiekunki jest to +100 euro, za polecenie rodziny również +100 euro (premie dotyczą wyjazdów min. 30-dniowych). Nastawiamy się na wieloletnią współpracę z naszymi Opiekunkami, dlatego też podwójnie troszczymy się o to, by oferowane przez nas warunki zatrudnienia były najlepsze na rynku. Dziękujemy wszystkim tym, którzy już teraz tworzą z nami społeczność Bonviro i korzystają z najlepszych warunków pracy.

Sprawdź aktualne oferty pracy w opiece w Niemczech: Oferty pracy

Odwiedź nas na Facebooku: Bonviro

Zgoda - przetwarzanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych 

w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym przez Bonviro sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 

ul. Krucza 16/22 w celu rekrutacji, umieszczenia moich danych w bazie kandydatów i kontaktowania się ze mną w sprawie ofert pracy.